Міська служба евакуації

евакуатор у полтаві про нас

Сьогодні дешевий евакуатор у Полтаві – потрібна спецтехніка. Місто постійно територіально збільшується, дороги проектують без урахування сучасного інтенсивного руху, а дорожнє покриття бажає кращого. Не дивно, що будь-яка ДТП або неправильне паркування призводять до колапсу. Ще на автомагістралях Полтавської області нерідко через різні причини ламаються транспортні засоби. Тому служба автоевакуації вирішує найважливіші соціальні проблеми.

Автоперевезення не стоять на місці, й евакуаційна техніка активно застосовується як перевізник автомобілів після дорожньо-транспортної пригоди та в ролі перевізника важкої спеціальної техніки, негабаритного вантажу та навіть у форматі надання дрібних ремонтних послуг прямо на місці.

Співробітники служби «Евакуатор Полтава Сіті» раді запропонувати свою техдопомогу з перевезення легкових авто, позашляховиків, квадроциклів, човнів, яхт, баггі та інших ТЗ за доступним прайс-листом. Робота здійснюється швидко, якісно, без посередників. Сучасні моделі евакуаторів призначені для підвищених навантажень та без особливих труднощів справляються з поставленим завданням.

Професіоналами будуть надані такі послуги:

 1. Транспортування автозасобу шляхом повного навантаження;
 2. Переміщення автомобіля за допомогою крана-маніпулятора;
 3. Автоперевезення вантажних машин та спецтехніки;
 4. Перевезення авто тз порту Одеси;
 5. Доставка негабаритного вантажу на об'єкт.

Додатково у багатьох випадках співробітники сервісу, що надає послуги евакуатора недорого по області, Україні можуть оперативно змінювати колеса, доставляти паливо та багато іншого.

Наші переваги

Ми гранично чесні з нашими клієнтами, не пускаємо пилюку в очі, тому заявляємо, що неідеальні. Але, у будь-яких компаній, що надають послуги евакуації, існують свої недоліки. Ми аналізуємо свої помилки та недоліки конкурентів, регулярно проводимо роботу над покращенням сервісу. Завдяки цьому наша компанія автоевакуації має такі переваги:

 • Водії спецтехніки чергують у найбільш завантажених точках міста та в Полтавській області, перебуваючи максимально близько до потенційних клієнтів;
 • Наше обладнання підтримується в бездоганному технічному стані;
 • Кожен водій евакуатора – досвідчений професіонал з великим водійським стажем;
 • У нашому розпорядженні власний парк автотехніки, призначеної для перевезення різних авто зі всілякими технічними характеристиками;
 • Працюємо без посередників;
 • Логістика на рівні. Нашими диспетчерами розробляються оптимальні маршрути з об'їздом усіх пробок та інших перешкод, які можуть негативно вплинути на час очікування;
 • Наші евакуатори чергують у всіх районах Полтави (у Київському, Шевченківському та Подільському).

Окрім вищезгаданих переваг, цілодобовий евакуатор Полтава підтримує лояльну цінову політику. Мінімальна ціна – від 500 гривень. Середня вартість за 1 км. від 12 грн. Кожен клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід. А ще у нас діє цілодобово «зворотний зв'язок» у випадку, якщо у Вас виникають питання чи проблеми. Плюс техніка подається в найкоротший термін.

Виклик евакуатора в Полтаві

евакуатор про нас

Для швидкого реагування нашої організації просимо якнайбільше розгорнуто повідомити про:

 1. Ваш точне розташування;
 2. Моделі та тип транспортного засобу;
 3. Причини виклику (несправність однієї із систем, дорожньо-транспортна пригода, з'їзд у кювет, наїзд на огорожу тощо);
 4. Отриманих пошкоджень (блокування керма, спущене колесо, несправність гальмівної системи тощо).

На сайті найближчий евакуатор Полтава пропонує оцінити дешевий прайс-лист. Ви можете зателефонувати у будь-який час доби, незалежно від вихідного або святкового дня – ми надамо професійну допомогу.

Компанія замовникам пропонує оперативну евакуацію в районі, місті та області. Техніка буде подана негайно та прибуде на місце за 25 хвилин. Перевезення легкових автомобілів, мото- та мінітехніки, вантажних машин, автобусів здійсниться якісно, професійно та безпечно.

Працюємо без посередників, не підтримуємо тіньову політику, озвучуємо точну ціну під час підтвердження замовлення. Переконайтеся у цьому самі! Читайте відгуки про нас. Просто зателефонуйте та уточніть всі питання, що хвилюють.

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Полтава Сіті
вул. степового Фронту 5
36021 Полтава, Україна
Телефон:+380992057725
Наші координати
49.565412 N 34.527439 E
Евакуатор Полтава Сіті Полтава

Позвонить