Послуги евакуатора у Полтаві

послуги евакуатора

Навіть у досвідчених та обережних водіїв, які мають сучасний та надійний транспортний засіб, може статися незапланована зупинка автомобіля. Подібні події вимагають негайно прибрати машину, що вийшла з ладу, з проїжджої частини. Адже несправне авто, що знаходиться на трасі, не тільки приносить масу незручностей іншим автомобілістам, а й може спричинити дорожньо-транспортну пригоду. Запобігти нещасним випадкам допоможуть своєчасні послуги евакуатора від професіоналів.

ВИКЛИКАТИ ЕВАКУАТОР

Дуже часто водії обирають варіант автоевакуатора з найнижчою ціною. Але чи варто ризикувати безпекою свого особистого сталевого коня? За низькою вартістю робіт від приватних осіб найчастіше ховаються несумлінність й некомпетентність виконавця, відсутність юридичної відповідальності за завдану в процесі евакуації шкоду майну власника автомобіля та, зрозуміло, величезні витрати на подальший ремонт автомобіля.

Для екстреної ситуації не вдаватися до послуг приватників, рекомендуємо тримати під рукою номер перевіреного автоевакуатора. Міська служба евакуації «Евакуатор Полтава Сіті» надає допомогу водіям у Полтаві. Працюємо у всіх районах міста та прибудемо на місце події за лічені хвилини.

Цілодобові послуги евакуації

Наша компанія надає послуги евакуатора мешканцям Полтави не перший рік. Це оперативна техдопомога у всіх точках міста. Ось чому нам вдалося заслужити довіру багатьох автомобілістів:

  1. Цілодобовий режим. Ми розуміємо всю важливість необхідних клієнту послуг та готові приїхати на допомогу у будь-який момент. Ми однаково оперативно виїжджаємо як у денний, так й вночі доби. Наші співробітники виходять на роботу у вихідні та святкові дні, щоб клієнт мав можливість викликати евакуатор у будь-якій непередбаченій ситуації.
  2. Низька вартість послуг. Ми працюємо без посередників та залучення приватних осіб, що дозволяє уникнути націнок на послуги. Наша мета зробити послуги евакуатора в Полтаві доступними для кожного.
  3. Якість європейського рівня. Всі заходи щодо евакуації машини виконують професіонали своєї справи, здатні знайти вихід із найскладніших ситуацій. Вся техпідтримка, починаючи від підбору техніки та закінчуючи вивантаженням автомобіля в зазначеному замовником місці, виконуються з турботою про безпеку автомобіля та речей, що знаходяться в ньому.
  4. Оперативність. Ми швидко приймемо Вашу заявку та направимо спецтехніку за вказаною адресою. Якщо Ви знаходитесь у віддаленій точці міста, водій евакуатора прибуде на вказану точку в найкоротший термін.
  5. Робота без посередників. Усі фахівці, які надають послуги з евакуації транспортних засобів, є працівниками нашої організації. Ми не віддаємо замовлення приватним приватним особам.
  6. Великий парк сучасної спецтехніки. Служба автоевакуації має в своєму розпорядженні величезний парк автовозів. Це дозволяє швидко обслуговувати клієнтів навіть при великій кількості звернень.

Працюємо з різними видами автомобільної техніки (легкові автомобілі, будівельна та сільськогосподарська техніка, інше), плюс із вантажами. До списку послуг нашої компанії входять:

  • Автоевакуація, автосос. Вона здійснюється спеціальною автомобільною технікою, представленою в багатьох варіантах, з яких підбирається найбільш оптимальний для ситуації клієнта.
  • Задіяння крана-маніпулятора. З його допомогою здійснюються складні евакуаційні заходи та подаються великовагові вантажі.
  • Додаткові послуги автосос. Запустимо двигун, зарядимо акумулятор та виконаємо інші важливі завдання.

Скільки коштують послуги автоевакуатора

автосос

Ціну на той чи інший вид робіт Вам озвучить наш оператор. Вартість залежатиме від таких факторів, як:

  1. Наявність та характер несправностей ТЗ;
  2. Індивідуальні характеристики тієї чи іншої марки автомобіля;
  3. Відстань від точки події до точки, до якої доставляється машина.

Середній тариф включає вартість подачі від 500 грн плюс оплату за 1 км автоперевезення від 20 гривень.

Замовити послуги евакуатора

Хочете замовити послуги евакуатора у Полтаві чи міжміський по Полтавській області? Ви прийшли на адресу! Ми з радістю надамо Вам допомогу в будь-якому районі. Оперативно відреагуємо на Вашу заявку, виберемо спецтехніку, домовимося про ціну та доставимо ваше ТЗ у потрібне місце.

Щоб залишити заявку, достатньо лише зв'язатися з нами за нашим контактним номером. Оператор відповість на Ваш дзвінок й поставить кілька питань щодо марки та моделі машини, характеру пошкоджень та відстані, на яку потрібно здійснити перевезення. Вам буде одразу названо вартість послуг, яка не зміниться після їх надання та негайно відправлено найближчий евакуатор у Полтаві, час його подання до 25 хвилин.

Чекаємо на Ваше звернення! Співробітники «Евакуатор Полтава Сіті» прибудуть за вказаною адресою менш ніж за півгодини після схвалення заявки.

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Полтава Сіті
вул. степового Фронту 5
36021 Полтава, Україна
Телефон:+380992057725
Наші координати
49.565412 N 34.527439 E
Евакуатор Полтава Сіті Полтава

Позвонить