Доступні послуги евакуатора Полтава

послуги евакуатора у полтаві Ваш транспортний засіб потрібно терміново перевезти до сервісного центру, гаража, бо трапилася непередбачувана ситуація у місті чи області?

Для Полтави це не велика проблема, адже сьогодні спеціалізовані фірми пропонують послуги евакуатора для автомобілів, які потрапили в нестандартні ситуації. Але на такі випадки завжди потрібно мати номер телефону перевіреної, надійної компанії із солідною репутацією, доступними цінами за свою роботу.

Вам доводилося звертатися до Міської Служби швидкої евакуації «Евакуатор Полтава Сіті»? Ні? Тоді пропонуємо наш сервіс! Всього через пару хвилин, після отримання оператором вашого телефонного дзвінка, автоевакуатор буде направлено на зазначене вами місце, котрий прибуде якнайшвидше. Наша компанія здійснює технічну підтримку автомобілістів в районах міста - Шевченківський, Київський, Подільський, території Полтавської області.

Наша мета – надання недорогого, але якісного сервісу, а не отримання надприбутків. Ви маєте можливість замовити у нас автоевакуатор від 420 гривень, що дешевше ніж у конкурентів. Спецтранспорт прибуде не пізніше 30 хв до найвіддаленішого району міста. Окрім низьких цін та цілодобового режиму надання послуг, плюс ще багато конкурентних переваг на ринку евакуаційних послуг.

Зокрема, ви отримаєте сьогодні цікавий бонус, уже високо оцінений клієнтами – спеціальна оренда попутного евакуатора. Таке перевезення має вигідні ціни, полегшує завдання щодо доставлення автомобіля за місцем призначення.

Чому обирають нас?

Наша достойність – успішна багаторічна діяльність у цій сфері. Підприємству вдалося створити клієнтну базу, яка постійно розширюється. Наша команда розуміє, що перепона плідному партнерству із замовниками щодо організації злагодженої діяльності – досить високі тарифи. Чому сьогодні не всі користуються евакуаційним сервісом, а намагаються розв’язати проблему самостійно?

Головна причина – саме високі ціни на послуги евакуатора у Полтаві. Тож чимало підприємств, котрі мають аналогічну спеціалізацію, не можуть похвалитися великою кількістю замовників через низьку якість сервісу, невиправдані сподівання та високу вартість. Організація по іншому підходить до обслуговування клієнтів.

Заявлений нами тариф доступний, повністю прозорий, без прихованих пунктів, незрозумілих посилань, повністю відповідає остаточній вартості роботи, названій диспетчером. При користуванні попутною спецтехнікою - розцінки мінімальні. Є ще одна проблема, яка перешкоджає нормальному співробітництву із клієнтами. Це тривале очікування. Адже замість обіцяних 30 хвилин доїзду спецтехніки, деякі фірми заставляють чекати понад дві години. А якщо несправність автомобіля трапилася зимою, а коли в машині маленька дитина чи тяжко хвора людина?

Ми цілком впевнені – наших замовників така ситуація не торкнеться. Адже наявність свого автопарку, розташування чергових евакуаторів неподалік головних автомагістралей та віддалених територій передмістя, слугують підґрунтям якісного евакуаційного сервісу. Робота без посередників, постійне чергування евакуаторів поблизу жвавих автомагістралей сприяє їх якнайшвидшому прибуттю до зазначеного місця.

Завжди дешевий евакуатор в Полтаві

перевезення авто Спеціальна техніка розрахована на будь-які ситуації й включає:

  1. Спецтехніку найбільшого попиту (для перевезення легкового транспорту).
  2. Вантажну спеціальну техніку (для транспортування різноманітних будівельних машин).
  3. Спецтехніку укомплектовану краном-маніпулятором (для надзвичайно складних випадків). Цей сервіс цілодобово затребуваний по місту, на автотрасах, які з’єднують Полтаву з Харковом Дніпром та Києвом.

Види транспорту, що перевозиться

Для отримання оперативної послуги евакуатора в Полтаві, варто просто набрати зазначений номер, проінформувати оператора про окремі важливі технічні та дорожні нюанси, й через п’ять хвилин найближчий евакуатор вирушить вам на допомогу!

Час подачі спецтранспорту – до 30 хв, ціна подачі – від 420 грн, плюс від 12 грн за один кілометр транспортування вашого авто. Головний девіз компанії – шанобливе ставлення до клієнта!

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Полтава Сіті
вул. степового Фронту 5
36021 Полтава, Україна
Телефон:+380992057725
Наші координати
49.565412 N 34.527439 E
Евакуатор Полтава Сіті Полтава

Вызов