Евакуатор Решетилівка

евакуатор решетилівка

Зростаючий автомобільний трафік на трасі Дніпро Київ призвів до підвищення кількості дтп та ситуацій коли необхідний евакуатор Решетилівка для переміщення автомобіля до місця ремонту або техдопомога на дорозі, яку сьогодні автовласники називають Автосос 24.

Якщо несправність улюбленого авто застала Вас у русі по трасі Решетилівка Дніпро чи випадкове дтп зіпсувало всі плани на сьогодні й терміново треба знайти найближчий евакуатор у Решетилівці рекомендуємо його замовити у нас без посередників, недорого та швидко подачею на координати.

Міська служба евакуації «Евакуатор Полтава Сіті» цілодобово готова надати техпідтримку водіям на дорогах Полтавської області по всіх її районах. Компанія містить власний, спеціально підготовлений автопарк спецмашин призначених для перевезення автомобілів, спецтехніки та інших вантажів, що не перевищують дозволений правилами ПДД габарити. Якщо необхідний прямо зараз недорогий евакуатор у Полтаві або в будь-якому куточку Полтавської області - телефонуйте, ми 100% допоможемо Вам недорого та швидко.

Послуги евакуатора в Решетилівці

Будемо раді запропонувати Вам такі послуги евакуатора у Решетилівці та на обласних магістралях:

  1. евакуація аварійного (після дтп) автомобіля;
  2. перевезення несправної машини до місця ремонту;
  3. перевезення спецтехніки по області та району;
  4. переміщення будівельних конструкцій;
  5. доставка мінітехніки до місця роботи.

Пропонуємо й інші послуги автоевакуатора (Автосос 24) такі як переміщення мафів, кіосків, доставка на змагання спорткарів та баггі, перевезення човнів, яхт та інші автоперевезення, що не порушують правила Пдд та норм безпеки.

Скільки коштує виклик автоевакуатора

На відміну від конкурентів з ОЛХ, ми пропонуємо низькі договірні ціни на виклик евакуатора в Решетилівці та поряд з нею. Ми не маємо єдиного жорсткого тарифу за 1 км для всіх викликів. Тільки динамічне ціноутворення, яке залежить від:

автоевакуатор
  • довжини маршруту перевезення;
  • ваги авто, його Ттх;
  • ушкоджень Вашого авто.

З урахуванням цих нюансів оператор розраховує вартість та називає клієнту її у телефонному режимі. З таким підходом ми пропонуємо найнижчі ціни та недорогий евакуатор Решетилівка на який ціна за 1 км починається від 14 гривень плюс додатково оплачується робота з навантаження та вивантаження - від 650 гривень й складні роботи якщо такі будуть потрібні в ситуаціях коли на потерпілому авто відсутні колеса, заблоковано кермо або є інші моменти технічного плану, що сильно ускладнюють процес навантаження і фіксації на платформі автовоза.

Викликати евакуатор у Решетилівці

З рішенням тут все просто - достатньо набрати телефон евакуатора, за пару хвилин пояснити диспетчеру технічні подробиці, назвати пункт А та пункт Б автоперевезення, погодити вартість й протягом 10 - 25 хвилин отримати техдопомогу на дорозі у необхідному обсязі. Якщо Вам потрібен дешевий евакуатор у Полтаві або на дорогах Полтавської області набирайте вказаний номер й ми швидко відправимо найближчий спецтранспорт (автовоз) на вказану точку або адресу.

Довіряйте професіоналам - замовляйте евакуатор Решетилівка у нашій службі евакуації.

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Полтава Сіті
вул. степового Фронту 5
36021 Полтава, Україна
Телефон:+380992057725
Наші координати
49.565412 N 34.527439 E
Евакуатор Полтава Сіті Полтава

Позвонить