Міжміський евакуатор

евакуатор міжмісто

Особистий транспорт — це величезна цінність для свого власника. Більшість автомобілістів намагаються підтримувати свого «залізного коня» у відмінному стані, своєчасно проводити технічне обслуговування та не забувати про заправку машини.

Але навіть у найвідповідальнішого водія може статися непередбачена зупинка особистого транспорту. Якщо таке сталося, вихід потрібно шукати негайно: машина, що знаходиться на проїжджій частині, становить величезну небезпеку для всіх учасників руху.

Щоб вийти з неприємної ситуації з найменшими втратами, рекомендуємо тримати під рукою контактні дані надійного міжміського евакуатора в Полтавській області.

Багато початківців автомобілісти вдаються до послуг приватного евакуатора в Полтавській області, але досвідчені водії наполегливо рекомендують цього не робити. Приватники, на відміну від сертифікованих евакуаційних служб, не несуть юридичної відповідальності за збереження машини та Ваших особистих речей, що знаходяться у ній. У разі пошкодження транспортного засобу всі ремонтні роботи будуть оплачуватись виключно довірливим замовником.

Крім того, приватники часто зривають встановлені терміни, що завдає маси незручностей водіям, які проїжджають даною трасою, й, зрозуміло, власнику автомобіля, що зупинився.

Наша служба надає міжміський евакуатор, що діє як у всіх куточках нашого регіону, так й за його межами, у найбільших містах України. До наших послуг входить:

 1. Евакуація автомобілів при незапланованій зупинці. Швидко надамо кваліфіковану допомогу за розумною ціною;
 2. Доставка машин з одного населеного пункту до іншого. Дбайливо доставимо куплений Вами особистий транспорт за вказаною адресою в найкоротші терміни;
 3. Перевезення квадроциклів, мікроавтобусів, сільськогосподарської техніки та багато іншого. Організуємо транспортування з урахуванням особливостей конкретних одиниць обладнання.

Якщо у Вас є питання, пишіть та телефонуйте нам у будь-який час! Наші менеджери зв'яжуться з Вами та нададуть безкоштовну консультацію.

Цілодобові послуги

Жителі Полтави та прилеглих міст високо цінують нашу роботу. Щодня ми отримуємо зворотний зв'язок, відгуки від задоволених клієнтів. Ось чому замовники звертаються саме до нас:

 • Доступні ціни. Оскільки наша компанія не передає замовлення клієнтам стороннім виконавцям, ми можемо уникати націнок та зберігати оптимальні ціни на наші послуги. На даний момент вартість наших послуг є найвигіднішою серед евакуаційних служб області;
 • Цілодобовий режим. Послуги міжміського евакуатора потрібні не тільки у будні дні: у вихідні та свята евакуація автомобілів часом куди більш затребувана. Ми чудово це розуміємо, а тому наші клієнти можуть звернутися до нас будь-коли: вночі, у святковий день, у годину пік й т.д. Завдання виконуються з однаковою швидкістю будь-якої миті;
 • Грамотні співробітники. Наші водії мають величезний досвід роботи з різним обладнанням та розуміють, як діяти у нестандартних ситуаціях. Надамо допомогу на всіх етапах співробітництва: від оформлення заявки до рекомендацій щодо запобігання несправності при подальшій експлуатації транспортного засобу;
 • Оперативність надання послуг. Співробітники організації цілодобово чергують у найвіддаленіших частинах Полтави та околиць, на трасі Київ – Харків, у напрямку на Суми та Дніпро. Евакуатор прибуде на місце через 30 хвилин після надходження замовлення;
 • Наявність необхідного обладнання. Проведення евакуації та транспортування машин потребує широкого парку спеціальної техніки. У нас є високотехнологічні пристрої на будь-який випадок;
 • Легальність. Наша діяльність здійснюється з дотриманням вимог законів, що діють у нашій країні. Правомірність роботи компанії доведено відповідними документами.

Евакуатор у Полтавської області

Як уже було сказано вище, наша евакуаційна служба працює по всій території Полтави та Полтавської області. Послуги міжміського евакуатора є доступними для доставки авто з інших міст. Подробиці такої співпраці можна уточнити у наших операторів у будь-який час дня та ночі.

Вартість за км, тарифи

автоевакуатор

Основна перевага нашої компанії — лояльні та прозорі ціни. Ось із чого формується сума, яку після закінчення робіт повинен буде виплатити замовник:

 1. подача автомобіля за вказаною адресою;
 2. кількість кілометрів до місця доставки;
 3. тип, марка та модель одиниць техніки, що перевозяться;
 4. наявність додаткових технічних складностей.

З нами Ви обійдетесь без неприємних сюрпризів: ціна стартує від 800 гривень й після проведення робіт не зміниться ні на гривню!

Виклик евакуатора по області

З клієнтами, які хочуть замовити міжміський евакуатор, співробітництво організується так:

 • Із замовником, який подав заявку або набрав наш контактний номер, оперативно зв'язується фахівець компанії, який готовий відповісти на будь-яке запитання.
 • Уточнюється вся важлива інформація: місце забору та доставки авто, індивідуальні особливості та проблеми транспортного засобу, що впливають на підбір обладнання.
 • Узгоджується вартість послуги - найближчий евакуатор у Полтаві миттєво прямує на об'єкт.

З нами евакуація пройде швидко та недорого. Звертайтесь!

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Полтава Сіті
вул. степового Фронту 5
36021 Полтава, Україна
Телефон:+380992057725
Наші координати
49.565412 N 34.527439 E
Евакуатор Полтава Сіті Полтава

Позвонить