Телефон евакуатора в Полтаві

телефон евакуатора В смартфоні кожного водія повинен бути телефон евакуатора, оскільки в непередбачуваних ситуаціях, що трапляються на автодорозі, дешевий евакуатор - найкращий помічник автомобілістів.

Виникнення ДТП, раптова несправність авто, погіршення самопочуття водія, інші обставин – це ті ситуації, коли необхідні послуги спецтехніки. Передбачити аварію або проблеми, які можуть спіткати водія, неможливо.

Нерідко трапляються такі дорожньо-технічні ситуації, коли автомобілісту самостійно впоратися не під силу. При виникненні ДТП чи при виявленні несправності й неможливості пересуватися власним ходом, одразу ж виникає питання: куди звернутися за допомогою?

Служба «Евакуатор Полтава Сіті» допоможе швидко, з мінімальними фінансовими витратами розв’язати вашу проблему. Оператори нашої компанії приймають заявки у цілодобовому режимі, тому завжди готові якнайшвидше направити спецтехніку за вказаною клієнтом адресою. Наше прагнення – оперативне евакуювання транспортного засобу з проїжджої частини, звільнивши її для вільного проїзду транспортних засобів.

Сьогодні автоевакуатор ми подаємо дуже швидко. Це особливо актуально, бо автомобіль, що зупинився на дорозі, становить серйозну небезпеку всім учасникам дорожнього руху. Він може спровокувати нову ДТП. Подачу евакуатора здійснюємо недорого – від 400 грн, плюс від 12 грн за км.

Міська служба евакуації

Збережіть контактний номер нашої служби у своєму телефоні, щоб при необхідності терміново зв’язатися з диспетчером. Адже працюємо без вихідних та перерв. Слід лише пам’ятати, викликаючи спецмашину вам необхідно надати спеціалісту документи, які підтверджують дозвіл кермування або розпоряджання даним транспортним засобом.

Виклик евакуатора цылодобово й співпраця зі службою евакуації розпочинається із дзвінка диспетчеру, який уточнить подробиці проблеми, модель, марку вашого ТЗ та його місцеперебування. Ці відомості необхідні оператору для вибору спецмашини, яка найкращим чином підійде до виниклих обставин.

Вам не варто турбуватися за збереження свого автомобіля, адже досвідчений водій здійснить безпечне навантаження, транспортування й вивантаження транспортного засобу, позаяк спецмашини автопарку компанії оснащені всім необхідним обладнанням.

Як викликати евакуатор в Полтаві

Надана вами інформація про транспортний засіб, наявні у нього пошкодження має бути цілком правдивою, оскільки від цих відомостей залежить якість надання послуг. Щоб правильно підібрати спецмашину, яка необхідна для кожного конкретного випадку, оператор повинен знати вагу, величину авто, тип трансмісії, можливість автомобіля пересуватися самостійно.

евакуатор телефон Важливо повідомити оператору інформацію про стан кермувального механізму, ходової частини ТЗ. Найпопулярніший найближчий евакуатор має платформу ламаного типу, він найбільш універсальний та дозволяє справлятися із найскладнішими дорожньо-технічними ситуаціями. Для евакуації автомобіль завантажується на платформу гідравлічною або електричною лебідкою та фіксується спеціальними пристроями.

Пропонуємо скористатися послугами служби по Полтаві за низькою ціною. Якісний сервіс, уважне ставлення до проблеми кожного клієнта, оперативну подачу спецтехніки до місця навантаження ГАРАНТУЄМО. Спецтранспорт можна викликати дзвінком на телефон будь-якого часу доби. Маючи великий досвід, наші водії знаходять вихід із найскладніших ситуацій.

Ми створили власний автопарк спецтранспорту, постійно оновлюємо модернізуємо його, щоб бути на вістрі часу, працюємо по місту, області без посередників та готові задовольнити запити найвибагливіших замовників. На сайті є сторінки російською мовою для російськомовних клієнтів служби.

Потрібна технічна допомога? Набирайте телефон евакуатора в Полтавіі – ми обов’язково допоможемо вам.

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Полтава Сіті
вул. степового Фронту 5
36021 Полтава, Україна
Телефон:+380992057725
Наші координати
49.565412 N 34.527439 E
Евакуатор Полтава Сіті Полтава

Позвонить